Dermikelp Česko Dermikelp Slovensko

Ekzém

Aktívnou zložkou v Dermikelpe je výťažok z obrieho druhu riasy Ecklonia maxima (CEM-K), ktorý je 100% prírodný. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov z látok v tejto rastline, ktoré majú známe protizápalové vlastnosti, používa Dermikelp patentovaný proces extrakcie.

Typy kožných ochorení

  • ekzém
  • lupienka
  • kontaktná dermatitída
  • alergické reakcie
  • uštipnutie a bodnutie hmyzu
  • svrbivá, podráždená pokožka hlavy
  • seboroická dermatitída

Ekzém

Ekzém je bežné chronické kožné ochorenie, ktoré spôsobuje veľmi svrbivú, suchú a zapálenú pokožku. Objavuje sa hlavne v oblastiach, ako je krk, kolená a lakte.

Príznaky ekzému sa môžu u jednotlivých osôb líšiť, ale obvykle zahrňujú červenú zapálenú pokožku s opakujúcimi sa vyrážkami a šupinatými oblasťami. Ekzemová vyrážka môže byť mierna, ale tiež akútna. Jednou z nepríjemností, ktorú je ekzém známy, je intenzívne svrbenie, vedúce až ku škrabaniu do krvi, prípadne ďalším zápalom a znásobeniu svrbenia.

Presná príčina ekzému nie je známa, ale pokiaľ vy alebo vaša rodina trpíte týmto ochorením, je starostlivosť o pokožku dôležitá. Pravidelné kúpanie v teplej (nie horúcej) vode a zvlhčenie pokožky pomáha k potrebnej hydratácii a zmierneniu príznakov.

Jedinečným zložením krému Dermikelpu s protizápalovými účinkami bolo preukázané, že znižuje podráždenie pokožky a upokojuje svrbenie. A to dokonca bez vedľajších účinkov spojených s kortizonovými krémami. Dermikelp je dermatologicky testovaný a môže ho používať celá rodina.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie