Dermikelp Česko Dermikelp Slovensko

Lupienka

Tu sú niektoré z bežných kožných ochorení, u ktorých môže Dermikelp® pomôcť zaistiť symptomatickú úľavu zmiernením zápalu a prerušením cyklu svrbenia-poškriabania (keď je svrbenie tak závažné, že je nemožné odolať poškriabaniu, ktoré potom nakoniec pokožku ďalej dráždi a vedie k ešte väčšiemu zápalu a svrbeniu).

Typy kožných ochorení

  • ekzém
  • lupienka
  • kontaktná dermatitída
  • alergické reakcie
  • uštipnutie a bodnutie hmyzu
  • svrbivá, podráždená pokožka hlavy
  • seboroická dermatitída

Lupienka

Často sa zamieňa s ekzémom, pretože príznaky veľmi svrbivej suchej pokožky sú podobné. Lupienka často postihuje nechty a dlane a zvyčajne sa nevyskytuje v záhyboch kože. Je výsledkom kožných buniek, ktoré sa množia až 10-krát rýchlejšie než obvykle. Lupienka je jedným z pretrvávajúcich a nejnepředvídatelnějších kožných ochorení. Keď sa bunky dostanú zospodu kože na povrch a zaniknú, objem produkovaných buniek spôsobuje zvýšené červené plaky pokryté bielymi šupinami.

Nedávny výskum ukazuje, že hlavnou príčinou lupienky, nazývanej aj psoriáza, je abnormalita v imunitnom systéme. Tá sa môže pohybovať od emocionálneho stresu a traumy, až po streptokokovú infekcii. Hoci LUPIENKA môže byť nepríjemná a nevzhľadná, je relatívne neškodná a v prípade riadnej liečby môže zmiznúť v priebehu niekoľkých mesiacov.

Dermatologicky testovaný a klinicky overený krém Dermikelp®, je ideálny pre každodenné použitie a ponúka účinnú liečbu príznakov psoriázy bez kortizónu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie