Dermikelp Česko Dermikelp Slovensko

Najčastejšie kladené otázky a odpovede

Mali ste niekedy problém s podráždenou pokožku?

Ako ste problém riešili? Pozrime sa na najčastejšie kladené otázky a odpovede.

Čo obsahuje nový Dermikelp® krém?

Dermikelp® krém obsahuje prírodne aktívnu zložku CEM-K, čo je výťažok z riasy. Testy preukázali, že CEM-K má protizápalové aj antivírusové vlastnosti, čo z neho robí ideálny krém pre liečbu nekomplikovaných kožných ochorení.

Čo sa tým myslí, keď sa povie znepokojujúce kožné ochorenia?

Pojem "znepokojujúce kožné ochorenie" zahŕňa začervenanie kože, zápal, svrbenie a vyrážky.

Je ekzém jedným zo znepokojujúcich ochorení?

Áno je. Ekzém je chronické kožné ochorenie, ktoré môžu sprevádzať šupinaté a svrbiace vyrážky. Najčastejšie sa jedná o atopický ekzém. Tento typ ekzému je zvyčajne spôsobený precitlivenou reakciou (podobnou alergii), ktorá vedie k zálalu a môže byť vyvolaná peľom, zvieracou srsťou, stresom, suchou pokožkou, vôňami, alergiami a podobne.

Čo by ste odporučili najprv skúsiť pri tomto type znepokojujúceho ochorenia?

Odporúčame najprv vyskúšať najšetrnejšie a najbezpečnejšie klinicky overený krém Dermikelp®.

Akým spôsobom je nový Dermikelp® krém šetrný a bezpečný?

Dermikelp® krém neobsahuje dráždivé látky. Posledná vec, ktorú chcete spôsobiť podráždenej pokožke, je ju ešte viac dráždiť, nie je to tak? Okrem toho je krém Dermikelp vhodný pre dlhodobé použitie, na rozdiel od mnohých iných dostupných krémov.

A ako si vedie z hľadiska účinnosti?

Porovnávacie klinické testy ukázali, že krém Dermikelp® vykázal podobné výsledky ako hydrokortizón a Prednikarbát pri liečbe erytému (začervenanie kože).

Môžu ho používať aj moje deti?

Áno. Dermikelp® krém je schválený na použitie pre všetky vekové kategórie. Je nemastný, bez parfumov, parabénov, a čo je najdôležitejšie, uľavuje od svrbenia bez kortizónu. Môžete ho používať s pokojnou mysľou. Ak problém pretrváva, tak sa poraďte so svojím lekárom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie