Dermikelp Česko Dermikelp Slovensko

Svrbivá, podráždená pokožka hlavy

Tu sú niektoré z bežných kožných ochorení, u ktorých môže Dermikelp® pomôcť zaistiť symptomatickú úľavu zmiernením zápalu a prerušením cyklu svrbenia-poškriabania (keď je svrbenie tak závažné, že je nemožné odolať poškriabaniu, ktoré potom nakoniec pokožku ďalej dráždi a vedie k ešte väčšiemu zápalu a svrbeniu).

Typy kožných ochorení

  • ekzém
  • lupienka
  • kontaktná dermatitída
  • alergické reakcie
  • uštipnutie a bodnutie hmyzu
  • svrbivá, podráždená pokožka hlavy
  • seboroická dermatitída

Svrbivá, podráždená pokožka hlavy

Existuje veľa príčin svrbenia podráždenej pokožky hlavy, vrátane zdravotných ochorení, ako je seboroická dermatitída a lupienka. Svrbenie môžu spôsobovať aj účesy, v ktorých sú vlasy príliš stiahnuté, napríklad tesné vrkôčiky.

V závislosti na pôvodnú príčinu, môže svrbenie spôsobiť pľuzgiere, vyrážky alebo bolesť. Svrbiaca, podráždená pokožka hlavy môže dokonca viesť k odlupovaniu, začervenaniu, šupinateniu, zmene farby a praskaniu. V niektorých prípadoch je ťažké neškrabať sa na postihnutom mieste, ale to môže viesť až k opuchom, léziám a dokonca stenčeniu alebo straty vlasov. Podráždenú pokožku hlavy je možné vyliečiť ľahko, v mnohých prípadoch aj bez dermatológa, ak závažnosť svrbenia nie je akútna.

Použitím prípravku bez kortizónu Dermikelp® Scalp Spray pokožku hlavy upokojíte a vyživíte. Jedinečné zloženie pomáha zmierniť príznaky, ktoré sú spojené so seboroickou dermatitídou, psoriázou a ďalšími ochoreniami spôsobujúcimi svrbiacu a podráždenú pokožku hlavy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie