Dermikelp Česko Dermikelp Slovensko

Jedinečnosť Dermikelpu

Dermatologicky a klinicky testovaný Dermikelp upokojuje svrbiacu a podráždenú pokožku. Pomáha pri zápalových procesoch na pokožke ako sú alergické reakcie, atopický ekzém, svrbivé vyrážky.

Dermikelp je šetrný, vhodný pre akýkoľvek typ pokožky a všetky vekové kategórie.

Dermikelp je účinný vďaka 100% prírodnému extraltu, ktorý pochádza z riasy (CEM-K). Tá má protizápalové vlastnosti. Efektívnosť produktu je podmienená aj extrakčným procesom, vďaka ktorému sú z riasy uvoľnené unikátne vlastnosti a to bez denaturácie niektorej zo zlúčenín. Krém Dermikelp ponúka účinnú liečbu symptómov zapálenej pokožky.

Dermatologicky testováné Klinicky testované Nedráždivé Vhodné pro děti od narození

S vedou k dokonalému produktu

Aktívna ingrediencia, ktorá pochádza z riasy Ecklonia maxima, je 100% prírodná. Rastlina je tiež známa vďaka svojim protizápalovým účinkom.

Dermikelp je skúmaný a vyvíjaným už od roku 2009. Na trh bol uvedený v roku 2011, kedy zažil svoju premiéru. Dermikelp sa spojil so známymi dermatológmi v EU a v rámci výskumu a vývoja otestoval bezpečnosť produktu. Test bezpečnosti bol prevedený pomocou Human Repeat Insult Patch Test (HRIPT). Výsledky testu boli pozitívne. Zistili sme, že Dermikelp nie je dráždivý, čo znamená, že nezhorší stávajúci stav pokožky.

Nezostali sme ale iba pri testovaní bezpečnosti, otestovali sme tiež efektívnosť produktu. Výsledky dokazujú, že Dermikelp poskytuje úľavu už 30 minút od jeho aplikácie

Dermikelp zmierňuje príznaky rýchlo a efektívne, či už ide o podráždenú, zapálenú, alebo svrbiacu pokožku. Krém by ste mali použíť, keď vás miesto na tele svrbí tak, že je takmer nemožné nepoškrabať sa. Škrabanie totiž spôsobuje iritáciu pokožky, ďalšie zápaly a ešte intenzívnejšie svrbenie.

 

 

Riasa Eclonia Maxima, nazývaná tiež morský bambus, je ručne zberaná z hĺbky mora pri pobreží Juhoafrickej republiky. Riasa rastie 3 roky a potom sa zbiera pomocou "rotačného zberu". Riasa nemá korene, je omotaná okolo skál, ktoré používa ako kotvu. Najviac koncetrovaná je v meste Cape Town známom svojím slnečným počasím a šírym neznečisteným morom.

 

Riasa je ďalej spracovaná - prechádza patentovaným procesom extrakcie, ktorý zachováva všetky jej priaznivé vlastnosti. Pri extračnom procese sa nepoužívajú žiadne škodlivé chemikálie, teplo, mráz ani dehydratácia. K extrakcii sú použité účinné látky z bunkového obsahu riasy. Látky sa získavajú pomocou vysokého tlaku, pri ktorom dôjde k uvoľneniu obsahu bunky.

 

Výsledkom patentovaného procesu extrakcie je koncentrovaný, na živiny bohatý, roztok CEM - K, ktorý má upokojujúci a protisvrbivý účinok na podráždenú pokožku. Pomáha zmierniť zápaly pokožky, ako je napríklad atopický ekzém, alergické reakcie alebo svrbivé vyrážky. Upokojenie je zrejmé už do 15-tich minút a účinok pretrváva niekoľko hodín.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie